Історія "bla bla pencils"

‍‍­ Привіт, ми Влад і Діана і ще 4 роки тому ми були 2 офісними планктонами. Влад на той момент бачив себе в бухгалтерії, а от я зовсім не любила свою роботу і мріяла створити щось своє. Пошуки себе тривали десь рік. Деякі ідеї перегоріли одразу, деякі з часом, а влітку 2019 під час підготовки до нашого весілля із Владом в мене з‘явилась ідея незвичної канцелярії…Канцелярії із цитатами та жартами, які розповідатимуть про свого власника. Ця ідея залишилась би лише промайнувшою думкою в голові, якщо б мене не підтримав тоді Влад – саме з цього і почалась наша історія під назвою bla bla pencils…

‍‍­ Ми не знали чи варта ця ідея уваги і не могли напередодні весілля витрачати всі резервні фінанси на запуск справи, тому вирішили розширювати асортимент поступово. Першою ми запустили серію трудоголіка із авторськими жартами про роботу і на сьогодні ця серія продовжує бути топ товаром у нашій крамничці. Розпродавши першу партію як гарячі пиріжки, ми запустили наступну серію і справа почала набирати обертів. 

­ В нас не було періодів окупності – ми просто все, що заробляли інвестували в проєкт. Заробляли знову і знову інвестували. Зараз я розумію, що це було дуже правильним стратегічним рішенням. І всім, хто починає саме з нуля раджу не кидатись із головою у справу, вкладаючи останні кошти, а робити все поступово і зважено.

‍‍­ За перший рік роботи асортимент поповнився дерев‘яними блокнотами і ручками, кольоровими олівцями. Пізніше з‘явився вічний календар, ялинкові прикраси і багато дрібничок. Вся історія складається наче пазл і нам самим цікаво, що чекає на нас далі…

‍‍­ Авжеж, не завжди все буває без неприємностей. Було й в нас багато складнощів. Окрім, звісно, коронавірусу і війни, які, по замовчуванню, стали випробовуванням для всіх бізнесів країни, нам щоденно трапляються і недобросовісні люди і усілякі негаразди, бо будь яка справа – то завжди ризик, та ми до цього вже звикли. 

‍‍­ На сьогодні ми дуже щасливі, що маємо цю справу і працюємо з неймовірним задоволенням. Незважаючи що ми вже батьки як рік і в нас є наш синочок Тимко, ми неодноразово називали bla bla pencils нашою першою дитиною, бо кращого порівняння просто не знайти. Бізнес – це така ж дитина, якою потрібно постійно займатись і розвивати. А Тимко, до речі, – найголовніший помічник в нашій сімейній справі.

‍‍­ Якщо ви зараз вперше читаєте цю історію і вперше знайомитесь із нами, запрошую підписатись на наш Інстаграм, де я розповідаю найцікавіші історії і показую наші будні.

‍‍­ Якщо ви із нами давно, я неймовірно хочу подякувати за підтримку і небайдужість. Ми дійсно відчуваємо як багато людей в нас вірить і дуже це цінуємо, стараючись відтворити цю вдячність у наших продуктах.

‍‍­ Всім бажаємо гарного настрою та любові до життя! До зустрічі!

Кошик